بهترین مجتمع آموزشی در ایران

مهمترین سال های تحصیلی هر دانش‌آموزی، سال هایی است که در آن نتیجه زحمات سال های قبل دانش‌آموزان مشخص می‌شود. در این سال ها هر دانش‌آموز با به کاربستن تمامی تلاش خود باید برای آینده خودش تلاش کند تا بتواند آینده‌ای روشن را برای خود رقم بزند. در این دوره زمانی برای آزمون و خطا نیست و باید با استفاده از تجربه شخصی و همینطور تجربه افراد صاحب نظر در این زمینه قدم برداشت و با یک برنامه‌ریزی مناسب آینده خود را تضمین کرد.

البته که در این دوره مهم‌ترین عامل موفقیت تلاش و انگیزه خود دانش‌آموز است، اما نمی‌توان تاثیر دیگر عوامل را نادیده گرفت. کلاس‌های جمع‌بندی پایه ، کلاس‌های نکته و تست و همینطور همایش‌ها از مهم‌ترین عواملی هستند که در کنار تلاش و کوشش دانش‌آموز در رسیدن به موفقیت نقش بسیار مهمی دارند.

مجتمع آموزشی بهرنگ با برگزاری دوره های آنلاین دوم متوسطه سعی در استفاده بهینه دانش آموزان در وقت و انرژی خود در مسابقات رسیدن به برترین دانشگاه های کشور،دارد. در این روش شاگردان به راحتی می توانند از استادان به نام این عرصه بیاموزند و بار ها برای خود تکرار کنند.

چرا بهرنگ؟

  • برگزاری کلاس‌های نکته و تست با هدف افزایش مهارت دانش‌آموزان در آزمون‌های تستی و آزمایشی.
  • برگزاری کلاس‌های جمع‌بندی متناسب با بودجه‌بندی آزمون‌های آزمایشی .
  • تاکید بر تغییرات جدید کتاب‌های درسی و پوشش کامل مطالب جدید.
  • ارتقا‌ی مهارت دانش‌آموزان در زمانبندی و حل تست.
  • برگزاری کلاس‌ها توسط اساتید با سابقه و مجرب کنکور.
  • برگزاری دوره های آنلاین برای استفاده حداکثری از زمان

کلاس های آنلاین دوره دوم متوسطه

کلاس‌ها به شکل آنلاین و نیمه حضوری به صورت دوره‌های فصلی برگزار می‌گردد. این دوره‌ها برای تمامی دروس اصلی برگزار می‌شود و در هر یک از این دوره‌ها یکی از سال‌های پایه ( دهم، یازدهم و دوازدهم) به صورت کامل مرور و جمع‌بندی می‌شود. زمان برگزاری دوره‌ها سه روز یا دو روز در هفته و یا پنج‌شنبه و جمعه‌هاست.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دوره های آنلاین و نحوه ثبت نام و پیش ثبت نام، با کارشناس مربوطه در مجتمع تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۲۲۸۵۱۰۲۵

۰۲۱-۲۲۸۵۶۳۷۵

مجتمع آموزشی بهرنگ
۱۷ سال سابقه درخشان آموزشی و همچنین مفتخر به برگزاری بیش از 20 هزار ساعت دوره های متنوع در زمینه های زبان های خارجی، نرم افزار های مهندسی و گرافیکی، هنرهای تجسمی ، هنرهای دستی و ...
تماس با ما
دپارتمان فناوری اطلاعات (IT)
برگزاری دوره های تخصصی IT با کلیه امکانات آموزشی
ثبت نام آنلاین
مدرسه زبان بهرنگ
آموزش تخصصی زبان انگلیسی ویژه خردسالان سنین ۳ تا ۶ سال، در محیطی کودکانه و شاد همراه با بازی های هدفمند زبان انگلیسی
مشاوره رایگان و ثبت نام
دپارتمان مراقبت زیبایی
دوره های تخصصی آموزش میکاپ
ثبت نام آنلاین

مقالات مرتبط

فیلم های آموزشی مرتبط

دوره های مرتبط