بهترین مجتمع آموزشی در ایران

زبان فرانسه یکی از زبان های هندواروپایی است. در سال های اخیرتعداد متقاضیان یادگیری زبان فرانسه بسیار افزایش یافته است چرا که زبان فرانسه در 70 کشور یکی از زبان های رسمی به شمار می رود و در عین حال زبان کار و زبان رسمی اتحادیه اروپا یونسکو و سازمان ملل می باشد. زبان فرانسه شباهت زیادی با زبان لاتین دارد و بیست و شش حرف ساده دارد.
هر فردی بسته به ویژگی های روحی، میزان پشتکار و استعداد، سن و سطح خود روش های یادگیری متفاوتی را از یک سیستم آموزشی طلب می کند. از این رو مجتمع آموزشی بهرنگ با توجه به نیازهای متفاوت زبان آموزان را یک برنامه ریزی هدفمند و مدون و با بهره گیری از اساتید مجرب، پر انرژی و با سابقه در امر تدریس زبان فرانسه، بستری را فراهم نموده است تا تمامی زبان آموزان به اهداف خود در زمینه یادگیری زبان فرانسه دست یابند.

چرا بهرنگ؟

  • انجام مشاوره ی رایگان ، قبل از ثبت نام.
  • امکان برگزاری دوره های آنلاین علاوه بر دوره های حضوری.
  • برگزاری آزمون های بین المللی .
  • مجهزترین امکانات آموزشی.
  • یادگیری توسط مجرب ترین اساتید.
  • آموزش براساس کتاب +Alter ego

چرا زبان فرانسه؟

  • بیش از 220 میلیون نفر در پنج قاره فرانسوی صحبت می کنند.که شامل 77 کشور و ایالت می شود.
  • توانایی صحبت کردن به زبان فرانسه مزیتی در بازار کار بین المللی است. دانش فرانسه، درهای شرکت های فرانسوی در فرانسه و دیگر نقاط فرانسوی جهان (کانادا، سوئیس، بلژیک و قاره آفریقا) را باز می کند. فرانسه به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان مطرح است.
  • فرانسه یکی از مقصد های توریستی جهان است و سالانه بیش از 79.5 میلیون بازدید کننده را جذب می کند. توانایی صحبت کردن حتی در سطح کم فرانسوی موجب لذت بردن از مناطق فرانسه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساعات و تاریخ شروع ترم های حضوری و مجازی (آنلاین) و رزرو ثبت نام دوره با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱۲۲۸۵۱۰۲۵ ــ ۰۲۱۲۲۸۷۷۸۴۴ ــ ۰۹۱۲۲۱۳۷۷۶۵

مجتمع آموزشی بهرنگ
۱۷ سال سابقه درخشان آموزشی و همچنین مفتخر به برگزاری بیش از 20 هزار ساعت دوره های متنوع در زمینه های زبان های خارجی، نرم افزار های مهندسی و گرافیکی، هنرهای تجسمی ، هنرهای دستی و ...
تماس با ما
دپارتمان فناوری اطلاعات (IT)
برگزاری دوره های تخصصی IT با کلیه امکانات آموزشی
ثبت نام آنلاین
مدرسه زبان بهرنگ
آموزش تخصصی زبان انگلیسی ویژه خردسالان سنین ۳ تا ۶ سال، در محیطی کودکانه و شاد همراه با بازی های هدفمند زبان انگلیسی
مشاوره رایگان و ثبت نام
دپارتمان مراقبت زیبایی
دوره های تخصصی آموزش میکاپ
ثبت نام آنلاین

مقالات مرتبط

فیلم های آموزشی مرتبط

دوره های مرتبط