بهترین مجتمع آموزشی در ایران

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی مدیران پروژه روش های زمانبر و سنتی را با روش های سریع و مدرن جایگزین کرده اند. مدلسازی اطلاعات ساختمان (BIM) به مدیران ساخت این فرصت را می دهد که سه راس مثلث مدیرتی پروژه یعنی زمان، هزینه و کیفیت پروژه را بهتر از هر زمانی دیگر انجام دهند.

در مجتمع آموزشی بهرنگ با برگزاری دوره های حرفه ایی توسط اساتید مجرب برترین پروژه های کشور و دانشگاه های کشور، این فرصت برای شما مدیران عزیز فراهم شده تا هرچه بهتر با هدف های  این ابزار قوی آشنا شده و در کوتاه ترین زمان به هدف خود یعنی ساخت ناب برسید.

پس از گذراندن این دوره :

  • آشنایی کامل با روند مدلسازی اجزای سازه ای پروژه بر مبنای BIM
  • با نرم افزار معروف و محبوب Revit آشنا شده و می توانید از آن برای ثبت جزییات پروژه و همچنین خروجی های ارزشمندی تنها در کسری از ثانیه تهیه کنید.
  • مدلسازی انواع پی ها و کف های سازه ای، ستون گذاری، تیرریزی و آرماتور بندی هریک از اجزا ساختمان
  • مدلسازی اجزا فرعی سازه مانند ورقهای تقویتی و انواع اتصالات و بازشوها
  • تمامی اطلاعات پروژه خود راثبت کرده و از تجربیات ارزشمند هر پروژه در پروژه های بعدی نهایت استفاده را خواهید برد.

 

مخاطبین دوره:

کليه دانشجويان، فارغ التحصيلان و شاغلين رشته مهندسي عمران، مهندسی و مدیریت ساخت و کارشناسان فني شاغل در سازمان­ها و ادارات، شرکت­هاي مشاور، دفاتر فني، پيمانکاران، طراحان و ناظران سازه هاي فولادي و بتنی و ساير علاقمنداني که تمايل به يادگيري کاربردي نرم­افزارهاي BIM-Based و فعاليت در زمينه مدیریت پروژه ها را دارند.

 

 

 شرایط دوره:

 به صورت فشرده که مخصوص کارمندان و کارکنان می باشد در روزهای پنج شنبه یا جمعه برگزار می گردد.

زمان و وقت در دنیای مدرن امروزی بسیار اهمیت دارد و با امکانات و تکنولوژی که در اختیار اکثر مردم قرار دارد، می شود در وقت، نهایت صرفه جویی را کرد . با برگزاری کلاس های آنلاین و یا آفلاین (مجازی) در مدت زمان کم و با کیفیت بالا به نتیجه ی دلخواه برای یادگیری رسید.

برای این مهم مجتمع آموزشی بهرنگ دوره های مجازی خودرا در جهت رفاه حال دانشجویان گرامی برقرار کرده و در صورت تمایل می توانید با کارشناس مربوطه جهت هماهنگی تماس بگیرید .

مجتمع آموزشی بهرنگ
۱۷ سال سابقه درخشان آموزشی و همچنین مفتخر به برگزاری بیش از 20 هزار ساعت دوره های متنوع در زمینه های زبان های خارجی، نرم افزار های مهندسی و گرافیکی، هنرهای تجسمی ، هنرهای دستی و ...
تماس با ما
دپارتمان فناوری اطلاعات (IT)
برگزاری دوره های تخصصی IT با کلیه امکانات آموزشی
ثبت نام آنلاین
مدرسه زبان بهرنگ
آموزش تخصصی زبان انگلیسی ویژه خردسالان سنین ۳ تا ۶ سال، در محیطی کودکانه و شاد همراه با بازی های هدفمند زبان انگلیسی
مشاوره رایگان و ثبت نام
دپارتمان مراقبت زیبایی
دوره های تخصصی آموزش میکاپ
ثبت نام آنلاین

مقالات مرتبط

فیلم های آموزشی مرتبط

دوره های مرتبط